Skuplturer

484578

SKULPTURER, 2 st., 1900-tal, skuret trä, patinerade, i form av putti, höjd ca 58 cm

Slitage, lagningar

Diverse

Rum 8

Skuplturer

Budhistorik (17 bud)
3471228
4 400
3471223
4 200
3471224
3471223
3 800
3471220
3 600

Slutpris SEK:
4 400
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer