Ljusplåtar mässing

484513

LJUSPLÅTAR, 1 par, mässing, 1900-talets första hälft, punsad dekor, för 3 ljus vardera, ca 43x41 cm

Slitage, bucklor

Diverse, Belysning, Metall

Rum 7, Hylla 9

Ljusplåtar mässing

Budhistorik (2 bud)

3470064
3469383

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer