Salongsbord gustaviansk stil

484501

SALONGSBORD, 1900-talets början, gustaviansk stil, bemålat, skuren dekor, delvis bronserad, profilerad skiva, höjd ca 67, 100x50 cm

Smärre ytskador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 21

Salongsbord gustaviansk stil

Budhistorik (40 bud)
3470151
4 800
3469780
4 600
3469743
4 400
3469779
4 200
3469743

Slutpris SEK:
4 800
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer