Tallriksställ England

484417

TALLRIKSSTÄLL, 2 st, England, 1800-tal, fanérade i mahogny, höjd ca 33 resp 38 cm

Smärre skador o ytskador

Diverse

Monter 9

Tallriksställ England

Budhistorik (33 bud)
3470132
3 400
3470301
3 200
3470132
3470298
2 800
3470132
2 600

Slutpris SEK:
3 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer