Silverbestick

484384

BESTICK, 53 dlr, silver, fiolmodell, bestående av: 12 matgafflar, 6 matknivar, 6 smörgåsknivar, 14 smörgåsgafflar, 6 fiskknivar, 7 bordsskedar, 2 smörknivar, svenska importstämplar, längd ca 14-21 cm, vikt ca 1,976 g

Bruksslitage.

Silver

Silverbestick

Budhistorik (5 bud)
3456371
3470941
3 800
3456371
3 600
3457715
3 400
3456371

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer