Oljemålning F W Odelmark Venedig

484382

FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Venedig, signerad F W Odelmark, olja på duk, ca 104x73 cm

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (9 bud)
3484594
12 500
3484589
12 000
3484585
11 500
3484583
9 400
3484576
9 200

Slutpris SEK:
12 500
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer