IWC Flieger UTC herrarmbandsur i stål

484363

IWC, armbandsur, Flieger UTC, stål, ca 2005, automatiskt uppdrag, safirglas, datum, utc, refnr. IW325107, serienr. 3082687, cal ETA (2892), originallänk, viklås, diameter 39 mm, inkl. inner-ytterbox, instruktionsbok, extra originalarmband med spänne samt certifikat stämplat april 2005

Går vid inskrivingstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage och smärre repor

Klockor/Ur, Fashion

Monter 19

Budhistorik (9 bud)
3470542
17 000
3466220
16 500
3464987
14 000
3456560
13 500
3455379
13 000

Slutpris SEK:
17 000
Utropspris SEK:
22 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer