Bordsarmatur Luxus

484345

BORDSARMATUR, glas, Luxus, 1970-tal, etikettmärkt, grön skärm, total höjd ca 63 cm

Mynningen med nagg, lampfotens hals ej förankrad vid lampsockeln

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordsarmatur Luxus

Budhistorik (3 bud)

3471725
3468360
3466854

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer