Sidenbroderi 1700-tal

484282

SIDENTAVLOR, 2 st, 1700-tal, broderade, signerade och daterade E E Walz 1793, ovala, med texter, ca 25,5x22 cm vardera

en med litet hål

Diverse, Mattor/Textilier

Fack 23

Sidenbroderi 1700-tal

Budhistorik (9 bud)
3469805
2 800
3461807
2 600
3463097
2 400
3461807
3454631

Slutpris SEK:
2 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer