Wiktor Korecki oljemålning

484250

WIKTOR KORECKI (1890-1980): Vinterlandskap i skymning, signerad W Korecki, olja på duk, ca 52x60 cm

Rum 6

Wiktor Korecki oljemålning

Budhistorik (17 bud)
3470424
4 600
3470428
4 600
3470424
4 400
3470420
4 200
3470417

Slutpris SEK:
4 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer