Bordslampor marmor

484243

BORDSLAMPOR, 1 par, 1800-talets andra hälft, marmor, dekor med förgylld brons, rosettanfanger, höjd 52 cm

Omarbetade

Belysning, Bordslampor

Kundcenter

Bordslampor marmor

Budhistorik (10 bud)
3468738
8 200
3465639
8 000
3464989
7 800
3463568
5 000
3455560

Slutpris SEK:
8 200
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer