Tazzor

484241

TAZZOR, 1 par, omkring 1900, svart sten med montage av förgylld brons, höjd 20 cm

Mindre nagg

Diverse, Belysning

Tazzor

Budhistorik (5 bud)
3470912
2 800
3455550
2 600
3470910
2 600
3455550
3455541

Slutpris SEK:
2 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer