Ljusstakar 1800-talets mitt förgylld brons

484239

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets mitt, senempire, förgylld och mörkpatinerad brons, höjd 28,5 cm

Metall, Belysning

Budhistorik (19 bud)
3471691
5 600
3471486
5 400
3469411
5 200
3471483
5 000
3469411
4 800

Slutpris SEK:
5 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer