Bruno Blouch akvarell

484235

BRUNO BLOUCH (Frankrike, född 1957): Båtar, signerad Bruno, akvarell på papper, 35x27 cm

Konst, Teckningar

Fack 4

Bruno Blouch akvarell

Budhistorik (11 bud)
3470964
3470914
750
3470824
700
3470765
650
3470562
600

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer