Stig Claesson "Slas", tusch

484233

STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): Stockholmsbild med Högalids kyrktorn, signerad och daterad Stig Claesson 75, tusch på papper, 42x51 cm.

Konst, Teckningar

Fack 12

Stig Claesson

Budhistorik (6 bud)
3470611
550
3469844
500
3469674
450
3469444
3464646

Slutpris SEK:
550
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer