Swords of Fury flipperspel

484222

FLIPPERSPEL, "Swords of Fury", Williams Electronics Games, 1988, höjd ca 187, 132x73 cm

Slitage, mindre skador, ej funktionstestat. Nyckel saknas

Diverse, Leksaker

Rum 1

Swords of Fury  flipperspel

Budhistorik (10 bud)
3468885
8 200
3454381
8 000
3468882
7 800
3454381
6 000
3454379
5 200

Slutpris SEK:
8 200
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer