EDUARD OCKEL, olja på duk

484207

EDUARD OCKEL (1834-1910): Betande kor, signerad, olja på pannå, ca 27x42 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 43

EDUARD OCKEL, olja på duk

Budhistorik (10 bud)
3468979
2 800
3467547
2 600
3467547
2 400
3457756
3462760

Slutpris SEK:
2 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer