Brickor 1800-talets andra hälft

484198

BRICKOR, 2 st, 1800-talets andra hälft, plåt resp papier-maché, svarlackerade, kinesiserande dekor, längd ca 55 resp 70 cm

Bruksslitage, ytskador

Diverse

Rum 11

Budhistorik (34 bud)
3469171
3469177
2 800
3469171
2 600
3469166
2 400
3469162

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer