Industribord

484183

INDUSTRIBORD, 1900-talets första hälft, grov konstruktion i trä, höjd ca 81, 144x77 cm

Enligt uppgift från Fridafors papperbruk

Kraftigt slitage, patina

Ändringar/tillägg
Ej slaktbänk

Möbler, Matbord

Rum 14

Industribord

Budhistorik (7 bud)
3468902
3468901
950
3468899
850
3468897
750
3468720
650

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer