ÖLglas / vinglas snapsglas design Cyrén

484179

GUNNAR CYRÉN, "Kolonn", Orrefors, 1900-talets andra hälft, delvis etikettmärkning, bestående av 8 ölglas / vinglas, 8 snapsglas, höjd 18,5 resp 18 cm

1 ölglas / vinglas med fotnagg

Glas, Servisglas

Budhistorik (2 bud)

3470378
3455354

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer