Dekorelement 1700-tal

484177

PILASTAR, 1 par, barock, 1700-tal, skuren dekor, längd ca 222 cm

Slitage, skador

Diverse

Rum 8

Dekorelement 1700-tal

Budhistorik (22 bud)
3469381
3 600
3469375
3 400
3469362
3 200
3469372
3 200
3469362

Slutpris SEK:
3 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer