Skåp 1700-tal

484176

SKÅP, 1700-tal, rokoko, fanerade med bl.a. valnöt, 2-delat, höjd ca 224, 157x52 cm

Renoverat, bl.a. kompletterade fotavslut, sprickor, fanérbortfall

Ändringar/tillägg
En nyckel finns att avhämta vid utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 15

Skåp 1700-tal

Budhistorik (14 bud)
3475205
15 500
3474356
15 000
3475148
15 000
3474356
14 500
3465692
14 000

Slutpris SEK:
15 500
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer