Serveringsvagn 1960-tal

484137

SERVERINGSVAGN, 1960-tal, ek, hjul, vit skiva, höjd ca 62,5 cm, ca 100x42 cm

Ytfläck, bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 3

Serveringsvagn 1960-tal

Budhistorik (13 bud)
3469105
2 400
3468817
3469104
3468817
1 600
3468713

Slutpris SEK:
2 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer