Bokhylla 1960-tal teakfanér

484131

BOKHYLLA, 1960-tal, teakfanér, 6 lådor, utdragbar skiva, höjd ca 158 cm, 120x42 cm

Bruksslitage, mindre kantnagg på baksidan

Möbler, Hyllor

Rum 13

Bokhylla 1960-tal teakfanér

Budhistorik (14 bud)
3468803
950
3468797
900
3468790
850
3468783
3468781
750

Slutpris SEK:
950
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer