Bestick silver modell Olga

484117

BESTICK, 7 dlr, 18/1900-tal, silver, modell Olga, bestående av: 3 matgafflar, förrättssked, 3 teskedar, längd respektive ca 21, 18,5, 15 cm, total vikt ca 370 g

Slitage, monogramgravyr

Silver

Visas på begäran

Bestick silver modell Olga

Budhistorik (2 bud)

3469007
3452618

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer