Sybord Karl Johan

484102

SYBORD, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérat i mahogny, svärtade detaljer, bronserade lejonmaskaroner, höjd ca 75, 56x39 cm

Ytskador, nycklar saknas o nyckelbussning , skadad klädsel, inredning med skador

Möbler, Soffbord, sidobord

Sybord Karl Johan

Budhistorik (11 bud)
3469387
3467280
3467280
3469291
950
3467280
850

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer