Vitrinskåp biedermeier

484092

BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, biedermeier, pyramidmahogny, höjd ca 178, 120x47 cm

Blekt, slitage, nyckel och lås saknas, en spegel invändigt skadad

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Vitrinskåp biedermeier

Budhistorik (22 bud)
3468878
8 600
3468876
8 400
3468876
8 200
3468864
8 000
3468864
7 800

Slutpris SEK:
8 600
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer