Viking panelur 1940-tal

484082

VIKING, panelur, 1940-tal, stål, manuellt uppdrag, mineralglas, 8 dagars gångreserv, diameter ca 80 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, skadad urtavla, bruksslitage

Klockor/Ur

Viking panelur 1940-tal

Budhistorik (9 bud)
3469513
900
3469521
850
3469513
700
3469468
650
3467314
600

Slutpris SEK:
900
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer