Pottskåp 1800-tal

484075

POTTSKÅP, Italien, 1800-tal, intarisa dekor, beslag i mässing, höjd ca 75, 54x40 cm

Slitage, sprickor, lagningar

Möbler, Övriga möbler

Pottskåp 1800-tal

Budhistorik (9 bud)
3469017
2 800
3468998
2 600
3468998
2 400
3468363
3468264

Slutpris SEK:
2 800
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer