Taburetter Karl Johan

484070

TABURETTER, 1 par, 1800-talets början, Karl Johan, fanérade i mahogny, sitthöjd ca 44 cm

Smärre ytskador, se auknummer 484069

Möbler, Stolar

Rum 4

Taburetter Karl Johan

Budhistorik (16 bud)
3467078
4 600
3469349
4 400
3467078
4 200
3468845
3467078
3 800

Slutpris SEK:
4 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer