Mats Ahlgren oljemålning

484068

MATS AHLGREN (född 1952): "Porträtt II", signerad Mats Ahlgren, olja på duk, 105x95 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Mats Ahlgren oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3467302
2017-09-12 22:19:33

2017-09-13 kl 17:28
Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 200 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer