Erik Tryggelin

484067

ERIK TRYGGELIN (1878-1962): Byggnad, söder om Paris, signerad, daterad 12/9 1912, olja på pannå, 22x18 cm

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Erik Tryggelin

Budhistorik (9 bud)
3465669
700
3464859
650
3465666
600
3464859
550
3465665
500

Slutpris SEK:
700
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 200 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer