Matsalgrupp

484066

MATSALSGRUPP, 7 dlr, 1900-tal, rokokostil, rödmålad, bestående av: matbord med 3 iläggsskivor, 6 stolar med textilklädd sits, höjd bord ca 75, diameter 119, stolarnas sitthöjd 44 cm, iläggsskivor ca 50 cm vardera

Smärre slitage, smärre stötmärken

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 22

Matsalgrupp

Budhistorik (17 bud)
3465712
2 600
3459956
2 400
3460044
3459956
3459805
1 900

Slutpris SEK:
2 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer