Klaffbord England

484065

KLAFFBORD, på hjultrissor, England, 1800-tal, fanérat i mahogny, 2 lådor i sargen, beslag och hjultrissor i mässing, höjd 74, 95x69 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 19

Klaffbord England

Budhistorik (17 bud)
3468711
1 300
3468709
3468708
3468705
3468703
950

Slutpris SEK:
1 300
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer