Golvur England

484063

GOLVUR, England, 17/1800-tal, fanérat i mahogny, höjd ca 210 cm

smärre slitage, urtavla med slitage

Möbler, Övriga möbler, Klockor/Ur

Geijersgatan 14, Göteborg

Golvur England

Budhistorik (9 bud)
3469515
900
3463804
850
3453446
3463803
3453446
500

Slutpris SEK:
900
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer