Theo Tobiasse färglitografi

484048

THEO TOBIASSE (född 1927): Figurkomposition med figurer, färglitografi, signerad Theo Tobiasse, numrerad 54/150, bladmått ca 109x74 cm

Theo Tobiasse färglitografi
Budhistorik (6 bud)
3464093
3454599
1 600
3454598
3454597
1 400
3454596

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer