Mytologisk scen oljemålning

484042

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Mytologisk scen, olja duk, ca 37x31 cm

Dubblerad, retuscher, krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Fack 10

Mytologisk scen oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3468892
1 700
3468890
1 600
3468888
3468887
1 400
3468886

Slutpris SEK:
1 700
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer