Fåtöljer 1 par samt fotpall gripsholmsmodell

484031

FÅTÖLJER, 1 par, FOTPALL, 1900-talets andra hälft, gripsholmsmodell, blå- och vitrutig klädsel, sitthöjd ca 44 cm

Fläckar, bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Budhistorik (36 bud)
3469287
6 200
3469307
6 000
3469287
5 800
3469300
5 600
3469287
5 400

Slutpris SEK:
6 200
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer