Hans Lindberg oljemålning

484004

HANS LINDBERG (född 1928): Naturmotiv med fors, signerad och daterad H Lindberg -66, olja på pannå, ca rammått 80x65 cm

Fack 6

Hans Lindberg oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3468599
2 600
3468445
2 400
3468445
3464393
3464393

Slutpris SEK:
2 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer