Albert Johansson olja

483844

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Metafysiskt fönster I, signerad och daterad Albert Johansson 1978, olja på pannå, 122x92 cm

Rum 3

Albert Johansson olja

Budhistorik (27 bud)
3473905
27 000
3473903
26 000
3473900
25 000
3473897
24 000
3473895
23 000

Slutpris SEK:
27 000
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer