Fritz von Dardel akvarell

483749

FRITZ VON DARDEL (1817-1901), Vid väderkvarnen, signerad och daterad F von Dardel 1855, akvarell på papper, oval ca 13x20 cm

Konst, Teckningar

Fack 5

Fritz von Dardel akvarell

Budhistorik (28 bud)
3470230
2 600
3470252
2 400
3470230
3470238
3470230
1 900

Slutpris SEK:
2 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer