Fohund soapstone

483316

FOHUND, soapstone, Kina, 1900-tal, höjd ca 13 cm

Särö

Slitage, smärre skador

Orientaliskt, Konsthantverk

Geijersgatan 14, Göteborg

Fohund soapstone

Budhistorik (5 bud)
3475209
450
3473351
3465438
3471999
3465438

Slutpris SEK:
450
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 200 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer