Skål gräddkanna äggkoppar mm silver

483204

SKÅL, GRÄDDKANNA, FAT, ÄGGKOPPAR, 2 st, SERVIETTERINGAR, 4 st, SALTKAR, MINIATYRMUGG, HANDSPEGEL, silver, äggkopparna med invändig förgyllning, skålens diameter ca 17 cm, total vikt ca 795 g

Gräddkanna och serviettering med bristningar, delvis gravyr, smärre bucklor

Silver

Visas på begäran

Budhistorik (9 bud)
3452606
2 400
3467566
2 400
3452606
3453601
3452606
1 900

Slutpris SEK:
2 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer