Orientmatta

483110

ORIENTMATTA, semiantik, Faraghan, ca 509x210 cm

Jämnt slitage, kortsidor med skador, spår av äldre malangrepp

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (31 bud)
3471588
5 600
3471587
5 400
3471584
5 200
3471583
5 000
3471581
4 800

Slutpris SEK:
5 600
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer