Alexander Fedorovich Bely, Landscape with windmill

478443

ALEXANDER FEDOROVICH BELY (Ryssland, 1874-1934), Landskap med vädermölla, signerad, olja på pannå av papp, 47,5x34 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Budhistorik (7 bud)
3467539
10 500
3464389
10 000
3464388
7 000
3459968
1 300
3459440

Slutpris SEK:
10 500
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer