Skåp industri

475439

KLÄDSKÅP, industridesign, 1940/50-tal, lackerad plåt, 3 dörrar med bakomvarande klädhängare, höjd ca 200, 155x50 cm

Visst slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Skåp industri

Budhistorik (5 bud)
3398557
3403564
3398557
3398555
3396778

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer