Anders Zorn etsning

474455

ANDERS ZORN (1860-1920): "Vicke", signerad Zorn, signerad och daterad Zorn 1918, etsning, ca 19,8x29,7 cm
LITTERATUR: Hjert & Hjert 166

Gulnad, ej examinerad ur ram

Tavelvagn 2

Anders Zorn etsning

Budhistorik (13 bud)
3418385
1 800
3416673
1 700
3416672
1 600
3416671
3414779

Slutpris SEK:
1 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer