Roland Svensson Skärgårdsmotiv

472195

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Höstkväll i skärgården", signerade och daterad roland S, -42, färglitografier, ca 10,5x30 cm;

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Budhistorik (17 bud)
3404858
3405389
3404858
3405367
950
3404858
900

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer