Roland Svensson Morgonstämning

471854

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Morgonstämning", signerad roland S, färglitografi, HC 50 ex, bildmått ca 27x42 cm;

PROVENIENS: Inga och Bo Sundbergs Samling

Läs mer

Konst, Grafik, Specialauktion, Nautica/Technica

Budhistorik (19 bud)
3404294
3393971
3387838
3393970
3387838
950

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer