Karmstol 1800-tal

475782

KARMSTOL, 1800-talets slut, regencystil, massiv mahogny, sits klädd i grönt skinn, sitthöjd ca 46,5 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 20

Karmstol 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
3391265
500
3391260
450
3390749
3390467
3384669

Slutpris SEK:
500
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer